Batyr Taganowiç Atdaýew

Türkmenistanyň Baş prokurory

09:00-dan 13:00-a çenli Penşenbe

Alymuhammet Amanmyradowiç Akmämmedow

Türkmenistanyň Baş prokurorynyň orunbasary

09:00-dan 13:00-a çenli Çarşenbe / Şenbe

Rahim Hekimowiç Ataýew

Türkmenistanyň Baş prokurorynyň orunbasary

09:00- dan 13:00-a çenli Sişenbe / Anna

Begmyrat Meretdurdyýewiç Begmyradow

Türkmenistanyň Baş prokurorynyň orunbasary

09:00-dan 13:00-a çenli Duşenbe / Penşenbe

Serdar Gurbangulyýewiç Mälikgulyýew

Aşgabat şäher prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Penşenbe

Öwezmämmet Aýytmämmedowiç Şyhmämmedow

Bagtyýarlyk etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Maksat Hojamyradowiç Kulyýew

Berkararlyk etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Orazgeldi Gurbangeldiýewiç Golbaýew

Büzmeýin etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Muhammetmyrat Gurbanmyradowiç Sapargulyýew

Köpetdag etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Merdan Mahmudowiç Pirbabaýew

Ahal welaýat prokurory

09.00-dan 18.00-a çenl iDuşenbe Penşenbe

Naýýaýew Gurbanguly Azadyýewiç

Ak bugdaý etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Ýakup Atamyradowiç Öwezow

Babadaýhan etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Ruslan Wepagulyýewiç Rebbenakulyýew

Bäherden etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Berdimyrat Niýazberdiýewiç Annaýew

Gökdepe etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Durdyýew Didar Babajanowiç

Kaka etrap prokuraturasy

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Şöhrat Sapardurdyýewiç Taýew

Sarahs etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Garýagdy Zülpiýewiç Jumalyýew

Tejen etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Amanmyradow Kakajan Kanalowiç

Balkan welaýat prokurory

Duşenbe-Anna 09:00-18:00 Şenbe 09:00-13:00

Nedirguly Orazgulyýewiç Allanazarow

Balkanabat şäher prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Maksat Nurnazarowiç Hudaýgulyýew

Bereket etrap prokurory

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Begenç Öwlýägulyýewiç Rahmedow

Esenguly etrap prokurory

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Meýlis Tirkeşowiç Ýelmyratow

Etrek etrap prokurory

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Jemşit Orazbaýewiç Ýaňyberdiýew

Gumdag şäher prokurory

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Artur Otuzowiç Hojamedow

Наzаг şäher prokurory

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Aman Gurtgeldiýewiç Nuryýew

Magtymguly etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Nowruz Gurbanowiç Amanow

Serdar etrap prokurory

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Agarejep Babaniýazowiç Gurdow

Türkmenbaşy şäher prokurory

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Döwranow Ruslan Hemraýewiç

Türkmenbaşy etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Ataýew Aba Muhammetdurdyýewiç

Awaza etrap prokurory

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Rahym Çaryýarowiç Çaryýew

Kenar etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Begmyrat Nurýagdyýewiç Garryýew

Daşoguz welaýat prokurory

Duşenbe-Anna 09:00-18:00 Şenbe 09:00-13:00

Döwran Aýdogdyýewiç Berdimyradow

Daşoguz şäher prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Penşenbe

Döwran Abdyllaýewiç Bekmyradow

Akdepe etrap prokurory

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Agamyrat Italmazowiç Abdyllaýew

Boldumsaz etrap prokurory

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Nurmuhammet Meretseýidowiç Saparlyýew

Görogly etrap prokurory

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Magtymguly Çerreýew Bäşsähedowiç

Gubadag etrap prokurory

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Begenç Ýazmuhammedowiç Gurbangulyýew

Gurbansoltan eje etrap prokurory

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Rahym Akmyradowiç Akmyradow

Köneürgenç etrap prokuraturasy

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Serdar Gurbanow

Ruhubelent etrap prokurory

09:00-dan 18:00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Şyhly Alladurdyýewiç Pelläýew

S.A.Nyýazow etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Meýlis Akmyradowiç Hojaýew

S.Türkmenbaşу etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Muhammetoraz Kakalyýewiç Gurbanow

Lebap welaýat prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Penşenbe

Geldimyrat Baýramdurdyýewiç Amanow

Türkmenabat şäher prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Penşenbe

Annamyrat Baýramalyýewiç Amangeldiýew

Çärjew etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Polat Halymberdiýewiç Çörliýew

Dänew etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Gaýgysyz Orazmyradowiç Toparow

Darganata etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Meretnazar Baýramnazarowiç Begliýew

Döwletli etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Öwezgeldi Gurbanowiç Berdiýew

Farap etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Nurgeldi Hangeldiýewiç Annageldiýew

Halaç etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Atabeg Durdymyradowiç Golbaýew

Hojambaz etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Batyr Nurmyradowiç Wekilow

Kerki etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Batyr Dädebaýewiç Aşyrkulyýew

Köýtendag etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Toýly Allaberdiýewiç Bäşimow

Saýat etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Allanazar Ataýewiç Nyýazlyýew

Mary welaýat prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Penşenbe

Myrat Bäşimowiç Myradow

Mary şäher prokurory

09.00-dan 18.00-a çenl iDuşenbe Sişenbe

Nejep Mämmetamanowiç Taýlyýew

Baýramaly şäher prokurory

Duşenbe Sişenbe 09.00-dan 18.00-a çenli

Mekan Orazmyradowiç Baýramgeldiýew

Baýramaly etrap prokurory

Duşenbe Sişenbe 09.00-dan 18.00-a çenli

Nagmatnur Kakamyradowiç Kakabaýew

Garagum etrap prokurory

Duşenbe Sişenbe 09.00-dan 18.00-a çenli

Şükür Baýramdurdyýewiç Annalyýew

Mary etrap prokurory

Duşenbe Sişenbe 09.00-dan 18.00-a çenli

Kerwen Kyýasmuhammedowiç Annagurdow

Murgap etrap prokurory

Duşenbe Sişenbe 09.00-dan 18.00-a çenli

Döwlet Sabyrowiç Çaryýew

Oguzhan etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Atamyrat Husaýynowiç Tölegow

Sakarçäge etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Serdar Mämmetnazarowjç Haýtbaýew

Serhetabat etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Guwanç Amanowiç Kadyrow

Tagtabazar etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Öwezmyrat Begjanowiç Atalakow

Türkmengala etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Şöhrat Terkeşowiç Mämiýew

Wekilbazar etrap prokurory

09.00-dan 18.00-a çenli Duşenbe Sişenbe

Döwran Myradowiç Mätjanow

Ýolöten etrap prokurory

Duşenbe Penşenbe 09.00-dan 18.00-a çenli

Annaýew Ýakup Meretmuhammedowiç

Aşgabat şäher harby prokurory

Duşenbe / Penşenbe - 09:00-13:00

Toýly Allanazarowiç Rozyýew

Ahal welaýat harby prokurory

Duşenbe Penşenbe 09.00-dan 18.00-a çenli

Ataýew Arazgeldi Aşyrdurdyýewiç

Balkan welaýat harby prokurory

Duşenbe Penşenbe 09.00-dan 18.00-a çenli

Hojaýew Oraz Osmanowiç

Daşoguz welaýat harby prokurory

Duşenbe / Penşenbe - 09:00-13:00

Myradow Şatlyk Gündogdyýewiç

Lebap welaýat harby prokurory

Duşenbe / Penşenbe - 09:00-13:00

Baýmuhammedow Döwranmuhammet Aşyrmuhammedowiç

Mary welaýat harby prokurory

Duşenbe / Penşenbe - 09:00-13:00

Ulugberdiýew Mekan Işangulyýewiç

Düzediş edaralarynda kanunlaryň ýerine ýetirilişine gözegçilik boýunça Ahal prokurory

Duşenbe Sişenbe 09.00-dan 18.00-a çenli

Karyýew Rahat Şyhmyradowiç

Düzediş edaralarynda kanunlaryň ýerine ýetirilişine gözegçilik boýunça Balkan prokurory

Duşenbe Sişenbe 09.00-dan 18.00-a çenli

Annamyradow Ahmet Berdimyradowiç

Düzediş edaralarynda kanunlaryň ýerine ýetirilişine gözegçilik boýunça Lebap prokurory

Duşenbe / Sişenbe - 09:00-13:00

Annabaýew Hangeldi Amangeldiýewiç

Düzediş edaralarynda kanunlaryň ýerine ýetirilişine gözegçilik boýunça Mary prokurory

Duşenbe / Sişenbe - 09:00-13:00